Informacje na temat - Obsługa wesela

Przepis na udane wesele, czyli idealny film z wesela

wedding-322034_960_720

Wesele to równie istotna część ceremonii, co sam ślub, który nagrywamy w formie jednego nagrania. Samo nagranie to jedno, albowiem kamerzysta musi być wszędzie i nie tylko nagrywać z dużym zaangażowaniem, lecz samemu prowadzić jakby fabułę tego, co chce finalnie uchwycić i zmontować nam w pewien sposób. Czytaj więcej »

Sale na małe wesela

bride-233141-mDosłownie w każdym mniejszym i większym mieści jest problem z wynajmem sali na małe wesela, a przecież huczne weseliska już od kilku lat nie są modne. Dlaczego nadal tak ciężko wynająć małą salę weselną? Czytaj więcej »

Negocjuj ceny za wynajem sali i usługi dodatkowe

Fotolia_9930089_XSMłodzi często nie wiedzą, że mogą, a nawet, że powinni negocjować ceny za wynajem sali, cenę za talerzyk, czas trwania wesela czy opłaty za korkowe. Restauratorzy oczywiście nie ułatwiają tego procesu, ale nie oznacza to, że nie są elastyczni. Czytaj więcej »

Ślub w altanie

wasp-1336942-mLato rządzi się swoimi prawami, dlatego przygotowując się do wesela właśnie tą porą roku warto pokusić się o lekką ekstrawagancję, choć czy jest to ekstrawagancja w czystej postaci – chyba nie. Czytaj więcej »

Film wideo ze ślubu

thumb_174705filmreelseriesNiezwykle istotna pamiątka z wesela szczególnie w latach 80 i na początku 90, potem stopniowo zaczęto rezygnować z wideofilmowania. Obecnie powraca moda na filmy ze ślubu, jednak są to już zupełnie inne filmy od tych montowanych 15 – 20 lat temu. Czytaj więcej »

Piękne sale weselne w Polsce

bouquet-1345512-m

Polacy biorą sobie za punkt honoru przygotowanie wesela w taki sposób, aby było one wspaniałą niespodzianką dla młodych z zachowaniem poszanowania dla obrządku kościelnego i głębokim szacunkiem dla gości. W naszym kraju wesela są zapięte na ostatni guzik. Czytaj więcej »

Wybór sali na wesele to nie jest łatwa sprawa.

tropical-lunch-1187654-mJak wiele razy młodzi starali się zrobić wszystko, aby ich najważniejszy dzień w życiu był najpiękniejszy, a stało się zupełnie inaczej? I jak często słyszymy o niezadowolonych biesiadnikach weselnych podczas, gdy państwo młodzi nie mają do sali i obsługi żadnych zastrzeżeń? Czytaj więcej »

Taki wstyd – ślub w ciąży!

1413393_maternity_portrait_1

Jak wiele dziewczyn szczególnie z terenów wiejskich czuje ogromną presję, by szybko wziąć ślub ze względu na „brzuch” ? Ale, czy to jeszcze kogoś dziwi w dzisiejszych czasach, że panna młoda jest w ciąży?

Czytaj więcej »

Noclegi dla gości weselnych

hotel

Żadne wesele nie może się odbyć bez gości, zapraszamy więc i tych mieszkających blisko nas i tych z najdalszych zakątków Polski, a także i ze świata. Kto zatem powinien pomyśleć o noclegach dla gości?

Czytaj więcej »

Transport weselny: jeszcze nisza czy już mainstream?

Organizacja przyjęć weselnych to spore wyzwanie, którego wcale nie ułatwia fakt, że gałąź branży transportowej, która odpowiada za przewóz weselników, nadal szuka skutecznego modelu działania. Z chaosu powoli zaczyna wyłaniać się ustabilizowany rynek, ale czy można powiedzieć, że przewozy ślubne to już branża w pełni mainstreamowa? Czytaj więcej »