Informacje na temat - Obsługa wesela

Czas na naturę, czyli najpiękniejsze ekologiczne zaproszenia ślubne

Miłośnicy natury mogą zacierać ręce z radości. Moda na ekologiczne wesela wciąż króluje, dzięki czemu każdy kto chce urządzić wesele w tym stylu, zrobi to bez najmniejszego trudu. Łatwo wybierze nie tylko ślubne dekoracje, ale i ekologiczne zaproszenia ślubne, zwłaszcza że znaleźć można je w ofercie każdego niemal sklepu papierniczego oraz w pracowniach artystycznych. Specjalnie dla was wyszukaliśmy najpiękniejsze eko zaproszenia, których nie powstydzi się nikt. Czytaj więcej »

Pomysły na „jesienne” prezenty dla gości weselnych

Drobiazgi wręczane gościom weselnym nie muszą odwoływać się do pory roku w której Młoda Para bierze ślub. Niemniej jednak pary, które odczuwają taką potrzebę mają duże pole do popisu, zwłaszcza że jesień to idealna pora roku, by zrobić właśnie takie prezenty. Wystarczy, że nowożeńcy dorzucą element charakterystyczny dla jesieni, skupiając się na darach natury. Zobaczcie sami na możliwości jakie daje wam natura na tym polu. Czytaj więcej »

Przepis na udane wesele, czyli idealny film z wesela

Wesele to równie istotna część ceremonii, co sam ślub, który nagrywamy w formie jednego nagrania. Samo nagranie to jedno, albowiem kamerzysta musi być wszędzie i nie tylko nagrywać z dużym zaangażowaniem, lecz samemu prowadzić jakby fabułę tego, co chce finalnie uchwycić i zmontować nam w pewien sposób. Czytaj więcej »

Sale na małe wesela

bride-233141-mDosłownie w każdym mniejszym i większym mieści jest problem z wynajmem sali na małe wesela, a przecież huczne weseliska już od kilku lat nie są modne. Dlaczego nadal tak ciężko wynająć małą salę weselną? Czytaj więcej »

Negocjuj ceny za wynajem sali i usługi dodatkowe

Fotolia_9930089_XSMłodzi często nie wiedzą, że mogą, a nawet, że powinni negocjować ceny za wynajem sali, cenę za talerzyk, czas trwania wesela czy opłaty za korkowe. Restauratorzy oczywiście nie ułatwiają tego procesu, ale nie oznacza to, że nie są elastyczni. Czytaj więcej »

Ślub w altanie

wasp-1336942-mLato rządzi się swoimi prawami, dlatego przygotowując się do wesela właśnie tą porą roku warto pokusić się o lekką ekstrawagancję, choć czy jest to ekstrawagancja w czystej postaci – chyba nie. Czytaj więcej »

Film wideo ze ślubu

thumb_174705filmreelseriesNiezwykle istotna pamiątka z wesela szczególnie w latach 80 i na początku 90, potem stopniowo zaczęto rezygnować z wideofilmowania. Obecnie powraca moda na filmy ze ślubu, jednak są to już zupełnie inne filmy od tych montowanych 15 – 20 lat temu. Czytaj więcej »

Piękne sale weselne w Polsce

Polacy biorą sobie za punkt honoru przygotowanie wesela w taki sposób, aby było one wspaniałą niespodzianką dla młodych z zachowaniem poszanowania dla obrządku kościelnego i głębokim szacunkiem dla gości. W naszym kraju wesela są zapięte na ostatni guzik. Czytaj więcej »

Wybór sali na wesele to nie jest łatwa sprawa.

tropical-lunch-1187654-mJak wiele razy młodzi starali się zrobić wszystko, aby ich najważniejszy dzień w życiu był najpiękniejszy, a stało się zupełnie inaczej? I jak często słyszymy o niezadowolonych biesiadnikach weselnych podczas, gdy państwo młodzi nie mają do sali i obsługi żadnych zastrzeżeń? Czytaj więcej »

Taki wstyd – ślub w ciąży!

Jak wiele dziewczyn szczególnie z terenów wiejskich czuje ogromną presję, by szybko wziąć ślub ze względu na „brzuch” ? Ale, czy to jeszcze kogoś dziwi w dzisiejszych czasach, że panna młoda jest w ciąży?

Czytaj więcej »