Archiwum tagów: wesela

Sale weselne w Gdańsku

Gdańsk jest pięknym miastem położonym w województwie pomorskim. Miasto to jest jednym z najstarszych w Polsce i posiada ponad tysiąc letnią historie. W Gdańsku znajdziemy mnóstwo wspaniałych zabytków architektury. Działa tutaj mnóstwo instytucji oraz placówek kulturalnych takich jak teatry, filharmonia, scena operowa, letnia scena muzyczna, sale kinowe, kluby, puby i dyskoteki. Czytaj więcej »

Sale weselne

Wybranie odpowiedniej sali na wesele nie jest prostym zadaniem, lecz obecnie jesteśmy w stanie ocenić większość obiektów nie ruszając się nawet z domu. Wystarczy, że posiadamy dostęp do sieci i wejdziemy na stronę internetową danego obiektu lub odwiedzimy profesjonalny serwis weselny. Czytaj więcej »

Wesele w górach

Młode osoby posiadające pasje niejednokrotnie chcą połączyć jej elementy z wyjątkowymi chwilami ich życia. Dlatego też niektórzy w dniu ślubu zjawiają się przed salą weselną zaraz po skoku ze spadochronem, inni natomiast demonstracyjnie wybierają tira jako pojazd ślubny, a jeszcze inni chcą zorganizować swoje przyjęcie w górach, w pięknym pensjonacie z widokiem na szczyty Tatr. Czytaj więcej »

Domy weselne-organizacja przyjęcia weselnego

Organizacja przyjęcia weselnego to specjalność domów weselnych. Miejsca takie jak domy weselne oferują swoim klientom duże, przestronne, bardzo często klimatyzowane sale, w których bez problemu będzie można bawić się do białego rana. Często także za niewielką dodatkową opłatą właściciele domów weselnych udostępniają sale, także na drugi dzień aby nasi goście mogli bawić się z nami również na poprawinach. Czytaj więcej »

Niezapomniane wesele – jak wybrać sale na wesele?

Wesele to wyjątkowy moment w życiu każdego z nas. Właśnie dlatego chcielibyśmy zwykle, żeby jego oprawa przykuwała uwagę gości i była odpowiednia do powagi sytuacji. Czytaj więcej »

Kto płaci za wesele

Kto płaci za wesele – Po załatwieniu najważniejszych kwestii związanych ze ślubem, czyli  wszelkich formalności i ustaleniu terminów w restauracji, u kamerzysty i fotografa, po dokonaniu wyboru repertuaru, należy usiąść i podzielić koszty.

Czytaj więcej »