Archiwum tagów: ślub

Czas na naturę, czyli najpiękniejsze ekologiczne zaproszenia ślubne

Miłośnicy natury mogą zacierać ręce z radości. Moda na ekologiczne wesela wciąż króluje, dzięki czemu każdy kto chce urządzić wesele w tym stylu, zrobi to bez najmniejszego trudu. Łatwo wybierze nie tylko ślubne dekoracje, ale i ekologiczne zaproszenia ślubne, zwłaszcza że znaleźć można je w ofercie każdego niemal sklepu papierniczego oraz w pracowniach artystycznych. Specjalnie dla was wyszukaliśmy najpiękniejsze eko zaproszenia, których nie powstydzi się nikt. Czytaj więcej »

Eleganckie i niedrogie dodatki ślubne

wedding-table-1174141_640

Koszty organizacji ślubu przekroczyły planowany budżet? Sprawdź oferty dekoracji i dodatków ślubnych na platformie Shopon.pl. Znajdziesz tutaj całą masę praktycznych, eleganckich i co najważniejsze niedrogich dodatków, które upiększą Twój ślub i wesele. Czytaj więcej »

Konsultantka ślubna

Guests Throwing Confetti Over Bride And Groom

Śluby i wesela są coraz wystawniejsze. W naszym kraju zaczynamy wdrażać niemalże amerykański styl życia, gdzie panuje przekonanie zastaw się, a postaw się. U nas śluby z roku na rok są coraz ładniejsze, coraz bardziej wystawne i naprawdę coraz większe. Dlatego też nie dziwi fakt, nie każdy jest w stanie przygotować taką imprezę na wysokim poziomie. Czytaj więcej »

Wesele z klasą – jak to zorganizować?

frisch verheiratet

To najważniejszy moment i najpiękniejsza chwila w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny. Dosłownie kilkanaście godzin spędzonych razem podczas jednej, wyjątkowej w życiu uroczystości. To bajkowy czas, który poprzedzony jest wieloma godzinami, miesiącami, a w rzeczywistości bywa też, że latami przygotowań do tej jednej, wymarzonej chwili, która tak szybko przemija. Któż jednak nie chciałby, aby trwała wiecznie i była zapamiętana? Dlatego wiele osób wkłada wiele serca, a często i wiele pieniędzy i czasu w przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości. Na co warto zwrócić uwagę, aby wesele było wyjątkowe, a goście bawili się do rana i zapamiętali to na długie lata? Czytaj więcej »

Dekoracje weselne – o czym pamiętać?

slub4

Samodzielne przygotowanie ślubu i wesela często jest czynnością bardzo angażującą i wymagającą inwestycji zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jako że zazwyczaj organizujemy tylko jeden swój ślub w życiu, nie wiemy po prostu, ile czasu potrzeba nam na kolejne czynności. Czytaj więcej »

Nie można mieć wszystkiego – kompromisy mile widziane.

Beer or books

Czy typowe księżniczki mają w życiu lepiej czy raczej gorzej? A mężczyzna lepszy z wykształceniem technicznym, czy może humanista o romantycznym usposobieniu? Czytaj więcej »

Piękne śluby – paskudne rozwody.

even-angels-cry-697319-mNie da się poznać człowieka w 100% być może nie da się go poznać nawet w połowie, jednak trzeba zrobić wszystko, aby to właśnie przed ślubem poznać jak najwięcej wad i zalet swojego partnera/partnerki. Czytaj więcej »

Polecane sale weselne na sezon wakacyjny 2014

cache_15135179

Przedstawiamy polecane sale weselne na sezon wakacyjny 2014 dla nowożeńców z Lublina i Warszawy. Restauracja Krasnodwór i Hotel *** Restauracja Lwów gwarantują nie tylko smaczne jedzenie…

Czytaj więcej »

Choroba w rodzinie – czy odwołać ślub?

elderly-hospital-patient-543797-m

Wielomiesięczne przygotowania do ślubu nie zawsze należą do szczęśliwych, a zdarza się tak wówczas, gdy ktoś z naszych bliskich ciężko zachoruje. Czy należy odłożyć ślub na inny termin, tak, aby ukochana mama czy tata także mogli uczestniczyć w tym wielkim, rodzinnym wydarzeniu? Czytaj więcej »

Święta Wielkanocne a wesele

Przed nami najważniejsze święto kościelne dla praktykujących katolików nie dziwi więc fakt, że wiele młodych par decyduje się na ślub właśnie w tym czasie. Czy jest to dobry pomysł pod względem organizacyjnym? Co przemawia na korzyść, a co powoduje, że rezygnujemy z tego pomysłu? Czytaj więcej »