Archiwum tagów: ślub

Jak zarobić na ślubie? Pomysły na własny biznes

Organizacja wesela wymaga nie tylko doświadczenia, ale również zorganizowania, czy też wiedzy o aktualnych trendach ślubnych. Narzeczeni zwykle nie mają czasu na szczegółowe planowanie każdego elementu uroczystości. Właśnie dlatego coraz więcej par decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów. Być może jest to odpowiedni moment na to, aby założyć własne przedsiębiorstwo zajmujące się koordynacją przygotowań do wesela. Obecnie jest to bardzo gorąca branża, która ciągle się rozwija. Zapotrzebowanie na tego typu usługi stale wzrasta. Czytaj więcej »

Czas na naturę, czyli najpiękniejsze ekologiczne zaproszenia ślubne

Miłośnicy natury mogą zacierać ręce z radości. Moda na ekologiczne wesela wciąż króluje, dzięki czemu każdy kto chce urządzić wesele w tym stylu, zrobi to bez najmniejszego trudu. Łatwo wybierze nie tylko ślubne dekoracje, ale i ekologiczne zaproszenia ślubne, zwłaszcza że znaleźć można je w ofercie każdego niemal sklepu papierniczego oraz w pracowniach artystycznych. Specjalnie dla was wyszukaliśmy najpiękniejsze eko zaproszenia, których nie powstydzi się nikt. Czytaj więcej »

Eleganckie i niedrogie dodatki ślubne

Koszty organizacji ślubu przekroczyły planowany budżet? Sprawdź oferty dekoracji i dodatków ślubnych na platformie Shopon.pl. Znajdziesz tutaj całą masę praktycznych, eleganckich i co najważniejsze niedrogich dodatków, które upiększą Twój ślub i wesele. Czytaj więcej »

Konsultantka ślubna

Śluby i wesela są coraz wystawniejsze. W naszym kraju zaczynamy wdrażać niemalże amerykański styl życia, gdzie panuje przekonanie zastaw się, a postaw się. U nas śluby z roku na rok są coraz ładniejsze, coraz bardziej wystawne i naprawdę coraz większe. Dlatego też nie dziwi fakt, nie każdy jest w stanie przygotować taką imprezę na wysokim poziomie. Czytaj więcej »

Wesele z klasą – jak to zorganizować?

To najważniejszy moment i najpiękniejsza chwila w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny. Dosłownie kilkanaście godzin spędzonych razem podczas jednej, wyjątkowej w życiu uroczystości. To bajkowy czas, który poprzedzony jest wieloma godzinami, miesiącami, a w rzeczywistości bywa też, że latami przygotowań do tej jednej, wymarzonej chwili, która tak szybko przemija. Któż jednak nie chciałby, aby trwała wiecznie i była zapamiętana? Dlatego wiele osób wkłada wiele serca, a często i wiele pieniędzy i czasu w przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości. Na co warto zwrócić uwagę, aby wesele było wyjątkowe, a goście bawili się do rana i zapamiętali to na długie lata? Czytaj więcej »

Dekoracje weselne – o czym pamiętać?

Samodzielne przygotowanie ślubu i wesela często jest czynnością bardzo angażującą i wymagającą inwestycji zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jako że zazwyczaj organizujemy tylko jeden swój ślub w życiu, nie wiemy po prostu, ile czasu potrzeba nam na kolejne czynności. Czytaj więcej »

Nie można mieć wszystkiego – kompromisy mile widziane.

Czy typowe księżniczki mają w życiu lepiej czy raczej gorzej? A mężczyzna lepszy z wykształceniem technicznym, czy może humanista o romantycznym usposobieniu? Czytaj więcej »

Piękne śluby – paskudne rozwody.

even-angels-cry-697319-mNie da się poznać człowieka w 100% być może nie da się go poznać nawet w połowie, jednak trzeba zrobić wszystko, aby to właśnie przed ślubem poznać jak najwięcej wad i zalet swojego partnera/partnerki. Czytaj więcej »

Polecane sale weselne na sezon wakacyjny 2014

Przedstawiamy polecane sale weselne na sezon wakacyjny 2014 dla nowożeńców z Lublina i Warszawy. Restauracja Krasnodwór i Hotel *** Restauracja Lwów gwarantują nie tylko smaczne jedzenie…

Czytaj więcej »

Choroba w rodzinie – czy odwołać ślub?

Wielomiesięczne przygotowania do ślubu nie zawsze należą do szczęśliwych, a zdarza się tak wówczas, gdy ktoś z naszych bliskich ciężko zachoruje. Czy należy odłożyć ślub na inny termin, tak, aby ukochana mama czy tata także mogli uczestniczyć w tym wielkim, rodzinnym wydarzeniu? Czytaj więcej »