Archiwum tagów: sale na wesele

Ślubna sesja zdjęciowa

foto-539109-mPraktycznie podczas każdego ślubu nadchodzi taki moment, w którym młodzi udają się na zdjęcia, czasami bywa też tak, że młodzi tydzień po uroczystości wykonują sesję zdjęciową w plenerze. Czy da się jakoś połączyć i dzień ślubu i sesję, aby wszystko zagrało, jak w dobrej orkiestrze? Czytaj więcej »

Hotele na wesele Gdańsk

Stolica Pomorza to jedno z najładniejszych miast w naszym kraju, nie dziwi więc, że odbywa się tutaj wiele wesel. Tym bardziej że w Gdańsku można znaleźć sporo hoteli, które oferują dobre i komfortowe warunki do ich organizacji. Czytaj więcej »

Hotele na wesele Poznań

Ślub i wesele są najpiękniejszym i nigdy niezapomnianym dniem w życiu nie tylko młodej pary, ale również gości, na których młodzi pragną zrobić jak najlepsze wrażenie. Szukając odpowiedniego miejsca dużą uwagę zwracają na komfortowe warunki, przestronność, lokalizację w mieście, oraz usługi oferowane przez organizatorów. Oglądając wolne sale weselne w Poznaniu często okazuje się, że organizator nie gwarantuje noclegów dla dużej liczby gości, a wynajęcie orkiestry, czy zamówienie tortu pozostaje obowiązkiem spoczywającym na barkach klienta. Czytaj więcej »

Sale weselne – jak wybrać najlepszą?

Ustaliliście datę ślubu i teraz przymierzacie się do rezerwacji sali na wesele? Zadajecie sobie pytanie, gdzie znaleźć najlepsze miejsce na ten najważniejszy dzień w życiu? Odpowiedź nie będzie prosta i musicie przygotować się na dość pracochłonną weryfikację ofert dostępnych na rynku.

Czytaj więcej »