Archiwum tagów: rozwód

Wspólne życie – wspólne zainteresowania.

Happy Couple Sitting in Bed Reading Books at Home in BedroomMiłość mimo wszystko przydarza się większości z nas i niestety, co gorsza większość z nas jest narażona na jej utratę. Namiętność płomienna przeistacza się w intymność dnia codziennego, a czasami w całkowite wypalenie się i wówczas od rozwodu jest już tylko jeden krok. Czytaj więcej »

Nerwy przed ślubem pojawiają się praktycznie u wszystkich.

Kochamy swojego wybranka/swoją wybrankę i jednocześnie boimy się przyszłości, i to dlatego w dużej mierze przeżywamy duży stres przed ślubem. Czasami potrafi on trwać nawet kilka miesięcy, innym razem tylko kilka dni – stres daje w kość narzeczonym. Czytaj więcej »

Ukrywane problemy przed ślubem – ukrywane namiętności po ślubie.

1414425_valentine_seriesMiłość może przydarzyć się wszystkim i wszędzie, bez względu na uzależnienie na przykład od narkotyków, alkoholu, czy hazardu i bez względu na to, czy jesteśmy w zgodzie z prawem czy też właśnie odbywamy karę w więzieniu. Czytaj więcej »

Dlaczego liczba zawieranych małżeństw spada?

Główny Urząd Statystyczny podaje, że od kilku lat spada ilość zawieranych małżeństw, czym to jest spowodowane? O tym w poniższym artykule. Czytaj więcej »