Archiwum tagów: kwiaty na wesele

Obowiązki panny młodej i pana młodego

Obowiązki związane z organizacją ślubu dla jednych są utrapieniem, a dla innych czystą przyjemnością. Co czeka nas przed ślubem? Oto najważniejsze obowiązki w drodze do ołtarza. Czytaj więcej »

Co zamiast kwiatów na wesele?

Wybierasz się na wesele i zastanawiasz się nad tym, co kupić parze młodej zamiast kwiatów? Coraz częściej w zaproszeniach na wesele młodzi dopisują właśnie taką prośbę o nieprzynoszenie kwiatów. Jeśli nie kwiaty to co?

Czy musimy przestrzegać takich dopisków na zaproszeniu? Czy będzie to źle odebrane, jeśli jednak ktoś przyniesie kwiaty na wesele?

Wybierając się na ślub warto zrobić wszystko, co sprawi przyjemność młodym, bo właśnie takie zachowanie będzie dobrze odebrane. Z drugiej strony młodzi nie powinni się obrażać, gdy starsza osoba wręczy im kwiaty.

Czytaj więcej »

Sale weselne – jak wybrać najlepszą?

Ustaliliście datę ślubu i teraz przymierzacie się do rezerwacji sali na wesele? Zadajecie sobie pytanie, gdzie znaleźć najlepsze miejsce na ten najważniejszy dzień w życiu? Odpowiedź nie będzie prosta i musicie przygotować się na dość pracochłonną weryfikację ofert dostępnych na rynku.

Czytaj więcej »