Hotele na wesele Warszawa

W ostatnim czasie w Warszawie powstało sporo hoteli i innych obiektów noclegowych oczywiście za sprawą Euro 2012. Teraz, gdy Euro jest już za nami baza hotelowa wraca do realizacji swoich standardowych działań usługowych.

Przede wszystkim obsługa klientów biznesowych, turystycznych i wesel. To tu tkwi potencjał zarobkowy dla hoteli. W tygodniu organizacja konferencji, szkoleń, spotkań firmowych, a także obsługa ruchu turystycznego natomiast w weekend organizacja wesel. O tym, że hotele nadają się na wesela wiemy od dawna, gdyż oprócz sal restauracyjnych, sal weselnych posiadają doskonałą bazę noclegową.

Jakie hotele na wesela oferuje Warszawa?

Hotele na wesela w Warszawie, to niekoniecznie te zlokalizowane w samym sercu stolicy, a raczej są to te w bliskiej odległości od tego miasta. Przykład pierwszy to Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii. Ten zabytkowy hotel w XV-wiecznym renesansowym Zamku – to jedna z najpiękniejszych budowli na Mazowszu! Znajduje się na wzgórzu, otoczona pięknym parkiem nad Narwią. Kompleks hotelowy znany z wyśmienitej staropolskiej kuchni, zapewnia wysoki standard świadczonych usług i profesjonalną obsługę w trakcie wesel oraz innych wydarzeń.

Innym obiektem na wesele i inne spotkania pod Warszawą jest Rancho Pod Bocianem. To piękny obiekt hotelowy zaaranżowany w niezwykłym klimacie, nawiązujący stylem do staropolskiego dworu i wyposażony we wszelkiego typu udogodnienia. Do tego zieleń i tereny spacerowe wszystko niespełna 30 km od Warszawy. W takim miejscu ślub to spełnienie marzeń.

 

 Hotele w Warszawie na wesele to także VILLA HOLIDAY PARK – doskonała na uroczystość dla typowej księżniczki, czy wytwornej damy. Villa urządzona w stylu klasycznym, eleganckie i dopracowane w każdym szczególe, w odległości tylko 8 minut jazdy samochodem od Starego Miasta, Zamku Królewskiego czy Pałacu Kultury i Centrum Warszawy. Takie miejsce przypadnie do gustu także weselnikom, którzy przy okazji uroczystości będą mogli zwiedzić też „kawałek” miasta.

 

Szukasz dobrego miejsca na wesele zobacz oferty hoteli z Warszawy na wesela

 Wspaniałych hoteli na wesela w Warszawie nie brakuje, trzeba tylko określić swoje oczekiwania i spokojnie prześledzić oferty znajdujące się w serwisach dla branży weselnej.

M-S-M

Zapoznaj się z profesjonalnymi salami weselnymi w serwisie www.salenawesela.pl

Grafika: prezentacje z www.e-konferencje.pl

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam