Czas na naturę, czyli najpiękniejsze ekologiczne zaproszenia ślubne

Miłośnicy natury mogą zacierać ręce z radości. Moda na ekologiczne wesela wciąż króluje, dzięki czemu każdy kto chce urządzić wesele w tym stylu, zrobi to bez najmniejszego trudu. Łatwo wybierze nie tylko ślubne dekoracje, ale i ekologiczne zaproszenia ślubne, zwłaszcza że znaleźć można je w ofercie każdego niemal sklepu papierniczego oraz w pracowniach artystycznych. Specjalnie dla was wyszukaliśmy najpiękniejsze eko zaproszenia, których nie powstydzi się nikt.

  • Prostota i harmonia

Proste zaproszenie na papierze ekologicznym, z białym tłem. Do zaproszenia dołączono sznurek jutowy oraz jutowy materiał, które tworzą ciekawą, prostą i bardzo oryginalną całość. Tego typu zaproszenia można wykorzystać nie tylko na weselach w stylu eko, ale z powodzeniem także na vintage, a nawet klasycznych. Ładne i proste zaproszenie, stanowić będzie ciekawą zapowiedź nadchodzącego wielkiego dnia. Jeśli dodacie do niego kwiat, który ozdabiał będzie waszą salę, czy znajdzie się w ślubnym bukiecie, efekt murowany.

  • Komplet papeterii ślubnej

Subtelnie i szalenie zwiewnie. Tak prezentuje się ten komplet ślubnej ekologicznej papeterii. To opcja przeznaczona dla wszystkich romantyków. Idealnie wyglądać będzie nie tylko jesienią, ale właściwie o każdej porze roku. Ten zestaw to dowód na to, że proste patenty sprawdzają się najlepiej. Wybierając ślubne zaproszenia tego rodzaju nie musicie martwić się o dobór dodatkowych elementów papeterii. Idealnie pasujące winietki, podziękowania, czy koperty czekają tylko na swojego nabywcę.

  • Eko kwadrat z inicjałami

Na przykładzie tego zaproszenia widać, jasno, że dzięki ciekawym pomysłom można połączyć w całość kilka obowiązujących w danym sezonie trendów. Pracownia artystyczna Zapi stworzyła zaproszenie w stylu eko z nowoczesnym designem, czyli zaproszeniem w formie kwadratu z modnym zdobnictwem – monogramem zamieszczonym na dodatkowym, łączonym z zaproszeniem bileciku. Tego typu zaproszenie to szczyt designerskiego kunsztu oraz odpowiedź na potrzeby par młodych idących z duchem czasu.

  • Z modnymi wstawkami w kopercie

Zwykłe, ekologiczne zaproszenie może zyskać blasku dzięki dodaniu ładnej wyklejki do koperty. Jeśli dodatkowo ozdobicie w ten sam sposób samo zaproszenie, zyskać można piorunujący i niezapomniany efekt w postaci świetnego zestawu zwracającego uwagę niespotykaną pomysłowością. Co ważne, taki efekt możecie osiągnąć samodzielnie, dodając do zakupionego eko zaproszenia wybrany motyw ozdobny i doklejając go do koperty i zaproszenia.

  • Stylowo

Pomysł dla osób, które chcą, by ich zaproszenia były niebanalne i jedyne w swoim rodzaju, a dodatkowo chcą one mieć wkład w powstawanie zaproszeń ślubnych. Eko papier z pięknym tłem stanowi tu tło dla transparentnej kartki z treścią zaproszenia. Co istotne, kartkę taką nie tylko możecie samodzielnie podkleić, ale i wypisać ręcznie. Jeśli zatem kaligrafia nie jest wam obca, koniecznie skuście się na tego typu zaproszenia ślubne.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam