Polecana sala weselna na sezon jesienny 2016

W tym artykule przedstawimy ciekawy obiekt na wesele bo za taki należy uznać XVIII wieczny Pałac w Żelechowie.

zelechowsalenawesela-pl

Każda para, która szuka romantycznego miejsca na ślub powinna zainteresować się tym obiektem. Pałac ma za sobą długa historię – jego budowę rozpoczęto w 1762 roku z funduszy Jerzego Lubomirskiego, a wśród właścicieli byli m. in. Joanna Lubomirska, Ignacy Wyssogota Zakrzewski i Jan Ordęga. Po trudnych czasach II wojny światowej i PRL obiekt w 2006 roku trafił w ręce prywatnych właścicieli, dzięki czemu wyremontowano go i otworzono hotel oraz centrum konferencyjno-wypoczynkowe. Korzystają na tym nie tylko turyści, ale i nowożeńcy. Do ich dyspozycji są trzy sale weselneBardzo intrygująca jest zwłaszcza Sala Bankietowa w podziemiach Starej Oficyny, prowadzi bowiem do niej wejście przez pałacowe lochy. Sala pomieści 180 osób. Wesela odbywają się także w Sali Balowej oraz Restauracji, z której rozpościera się widok na malowniczy park. Na życzenie Młodych przyjęcie można również przeprowadzić w eleganckim namiocie, wśród otaczającej przyrody.

Pałac Żelechów posiada także browar, gdzie waży się piwo z naturalnych składników, oraz rozbudowaną strefę SPA składającą się z 13 gabinetów masażu, basenu i sauny. Atutem jest także baza noclegowa – 75 pokoi oraz Apartament Królewski z tarasem wychodzącym na pałacowy park.

Polecamy artykuł, w którym można poczytać o innych polecanych salach weselnych na sezon jesienny 2016 –KLIKNIJ TUTAJ, aby go przeczytać.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam