Wesele z klasą – jak to zorganizować?

To najważniejszy moment i najpiękniejsza chwila w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny. Dosłownie kilkanaście godzin spędzonych razem podczas jednej, wyjątkowej w życiu uroczystości. To bajkowy czas, który poprzedzony jest wieloma godzinami, miesiącami, a w rzeczywistości bywa też, że latami przygotowań do tej jednej, wymarzonej chwili, która tak szybko przemija. Któż jednak nie chciałby, aby trwała wiecznie i była zapamiętana? Dlatego wiele osób wkłada wiele serca, a często i wiele pieniędzy i czasu w przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości. Na co warto zwrócić uwagę, aby wesele było wyjątkowe, a goście bawili się do rana i zapamiętali to na długie lata?

Odpowiedni plan
Czasem nie warto improwizować – przygotowanie odpowiedniego planu na wesele z klasą to podstawa. Jeśli sami nie wiemy, jak się do tego zabrać, zapytajmy naszych rodziców, znajomych, przyjaciół i krewnych. To przecież oni znają nas najlepiej, a przy okazji będą służyć dobrą radą. Bądźmy realistami, ale zróbmy miejsce dla naszej wyobraźni – to przecież ma być wesele z klasą, ale przede wszystkim jedyny w życiu wymarzony wieczór!

SZUKASZ  ROMANTYCZNEGO MIEJSCA NA WESELE? SPRAWDŹ TEN ARTYKUŁ: weselicho.net/art/romantyczne-miejsca-na-wesele

Architekci ślubu
To oczywiście początek drogi, bo warto pójść o krok dalej i skorzystać z porady eksperta. Coraz częstsze stają się usługi tzw. architektów ślubnych, czyli osób, które zawodowo zajmują się organizacją wesel. Mają oni tak duże doświadczenie, że potrafią zmienić nasze spojrzenie na wesele o 180 stopni. Przygotują salę, zorganizują DJ’a lub zespół weselny, a pod koniec wystrzałowe niespodzianki. To z jednej strony wygodne, ale z drugiej strony często kosztowne rozwiązanie. No i pewne ryzyko – a co jeśli coś pójdzie nie tak?

Bądź sobą
Najważniejsze jest w tym wszystkim to, aby się nie pogubić i nie zatracić naturalności, a przede wszystkim nie udawać kogoś innego. Nie warto powtarzać pomysłów z wesela koleżanki, na siłę płacić za muzykę najdroższej kapeli w mieście (lub takiej, która przyjedzie do nas drugiego końca Polski), bo być może zespół będzie miał gorszy dzień i nie zagra tak samo, jak na weselu Twoich przyjaciół. Jak wybrać złoty środek ? Na wesele z klasą trzeba się przygotować – warto zachować minimalizm, a za razem podążać za tradycją. Wesele z klasą to wesele, które sami przygotujemy i sami uznamy, co jest najlepsze dla nas, naszych rodzin i przyjaciół.

eklinikilogo

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam