Dieta przedślubna, czyli jak przygotować sylwetkę do wielkiego dnia

Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Szczególnie w tym czasie pragniemy przyćmić urodą i wyglądem nie tylko przyszłego męża, ale także zachwycić najbliższą rodzinę i zgromadzonych na uroczystości przyjaciół. Każda z nas chce w trakcie swych zaślubin czuć się piękna, atrakcyjna i zgrabna. Jednakże często popadając w absurdy, większość przyszłych panien młodych stosuje diety, których nie tylko skuteczność można zakwestionować, ale także ich wpływ na zdrowie człowieka. Niejednokrotnie odbija się to także na cerze, a także wyglądzie skóry, włosów i paznokci, co  zgodnie można stwierdzić jest skutkiem niepożądanym , szczególnie w tak wyjątkowym dla nas czasie.odchudzaj-sie-z-glowaUroczystość zawarcia związku małżeńskiego wiąże się w wieloma przygotowaniami nie tylko stroju, czy wystroju sali weselnej, ale także nas samych. W czasie blisko poprzedzającym ten ważny dzień, większość przyszłych panien młodych decyduje się a diety odchudzające, aby poprawić wygląd własnej sylwetki i lepiej prezentować się w bieli sukni ślubnej. Niestety, coraz częściej w czasopismach związanych z tą tematyką pojawiają się diety, które śmiało można nazwać mianem tabloidowych. Plany żywieniowe oferowane przez czasopisma o tematyce ślubnej są bardzo często niezbilansowane i monotonne, a także z założenia niedostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Ważną kwestią jest uświadomienie sobie, iż każdy z nas jest inny. Cechuje nas nie tylko zróżnicowanie pod względem preferencji smakowej, ale także zdrowotnej. Dodatkowo dochodzi także współczynnik aktywności fizycznej, który zdecydowanie jest różny u każdego człowieka. On to właśnie jest jednych z czynników znacząco determinujących wartość energetyczną i odżywczą diety, dlatego też błędem jest wybór gotowej, tzw. uniwersalnej i wielorazowej diety dla każdego. Taki jadłospis nie istnieje lub nie jest pomocny w osiągnięciu obranego wcześniej celu.

W celu wyboru optymalnej diety, która nie tylko zaspokoi zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze i energię na cały dzień należy skupić się na sprawdzonych i uznanych przez czołowe towarzystwa naukowe w Polsce i na świecie trzech regułach/zasadach postępowania w trakcie odchudzania. W tym miejscu jedną z najważniejszych zasad jest zapewnienie sobie optymalnego czasu do dokonania zmian zachowań żywieniowych. Czas ten jest niezbędny w procesie odchudzania, gdyż oczywiste, że widoczne efekty nie pojawią się od razu. Odpowiednio dobrany okres terapii odchudzającej będzie podtrzymywał nasz proces motywacji, a dodatkowo pozwoli podejść do odchudzania racjonalnie, optymalnie. Alternatywne diety, które dadzą nam efekty po 2 tygodniach są przekłamaniem, gdyż z dużym prawdopodobieństwem doświadczymy po nich efektu jo-jo. Następną zasadą, która trzeba się kierować w trakcie odchudzania jest regularna, umiarkowana aktywność fizyczna. Żadna z nas nie musi zdobywać sportowych szczytów, natomiast konsekwentnie wykonywany marsz, ćwiczenia kondycyjnie, jazda na rowerze lub pływanie, znacząco przyspieszą redukcję zbędnych kilogramów, poprawia koordynacje ruchową i ukształtują sylwetkę. Ostatnim elementem jest racjonalna, zbilansowana dieta, która ułożona zostanie we współpracy z dietetykiem.

Mając na uwadze wszystkie powyższe aspekty idealnej diety odchudzającej, aby pomóc uzyskać pożądane efekty powstały diety Dietmap, które oferują opracowane przez dietetyków klinicznych kompleksowe plany żywieniowe takich diet jak: dieta zbilansowana, wygodna, tania, wegetariańska, cukrzycowa, czy nawet bezglutenowa. Tak szeroki wybór typów jadłospisów sprawi, że każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie propozycję dla siebie. Dodatkowo w ramach programu DietMap.pl, możemy mieć do dyspozycji przypominanie o posiłkach, historię wagi, czy też kontroler kalorii, dzięki czemu możemy być spokojne, że każde zanotowane na stronie grzechy, będą szybko weryfikowane i kalkulowane przez program. Funkcja generowania listy zakupów dodatkowo ułatwi organizację dietetycznych posiłków i zapasów w lodówce na potrzeby diety. Dzięki wszystkim powyższym udogodnieniom odchudzanie z Dietmap.pl to dobra propozycja dla wszystkich przyszłych panien młodych, których nadrzędnym celem jest zdrowe, bezpieczne, a co najważniejsze skuteczne odchudzanie ze spektakularnymi efektami.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam