Suknia z drugiej ręki – czemu nie!

Zaplanowaliście już ślub, ale ciągle brakuje wam gotówki? Przygotowaliście skromną listę gości, a zamiast zespołu zamówiliście DJ`a, teraz czas pomyśleć o oszczędnym przygotowaniu strojów.
Wybór sukni na ślub z drugiej ręki jest obecnie tak ogromny, że z powodzeniem wybierzesz coś dla siebie. Suknie są przepiękne, czyste  a ich koszt mały,  od 500 do 1000 zł, czasami w tej cenie można kupić suknię znanego salonu mody. To żaden wstyd, że suknie była już używana, wręcz przeciwnie to czysty rozsądek, a przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Zaoszczędzone w ten sposób finanse można dołożyć do kupna obrączek, które będą wam służyć przecież przez całe życie.  

Także pan młody może dokupić dodatki w Internecie, bo z całym garniturem może być już gorzej. Zdecydowana większość panów zakupiony na ślub garnitur wykorzystuje na wiele innych uroczystości w życiu. Jednak kamizelkę, krawat czy musznik kupisz w sieci bez problemu, a ich cena mieści się w przedziale 50 – 200 zł.

Jeśli brakuje wam gotówki warto odkupić odzież z drugiej ręki, przecież nikt oprócz was nie będzie o tym wiedzieć.

Ciekawe informacje na temat skromnego ślubu przeczytasz:

Wesele bez pompy czyli skromne przyjęcie dla najbliższych

 

Grafika: www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam