Gdzie zdobyć wymarzoną suknię ślubną?

142565970770303700Na pewno przeczytałaś już nie jedna poradę na temat tego jak wybrać właściwą dla siebie suknię
Wiesz dobrze, która najlepiej podkreśli twoje atuty, a ukryje wszystkie niedoskonałości. czy jednak wiesz gdzie po nią się udać? Czy znasz swoje możliwości?

1. Salon sukien ślubnych

Pierwszym rozwiązaniem jest salon sukien ślubnych. To miejsce, w którym znajdziesz ogromny wybór pięknych kreacji. Mnogość fasonów i kolorów po prostu zdumiewa. Żartobliwie można stwierdzić, że nie jest to zbyt dobra opcja dla pań niezdecydowanych. Ściany takiego salonu mogą zatrzymać je na wiele godzin. Należy jednak wspomnieć, że obfitość asortymentu ma swoje odzwierciedlenie w cenie. Suknia z salonu nie należy do najtańszych. Wręcz przeciwnie – będzie ona miała jedną z najwyższych cen na rynku. A zwłaszcza w dużych miastach. Wliczona jest w nią bowiem obsługa, profesjonalna porada, pomoc przy dopasowywaniu sukni, a także wszelkie poprawki krawieckie.

2. Pracownia sukien ślubnych lub zakład krawiecki

Kolejna opcja to suknia szyta na miarę. O dziwo w tym przypadku cena jest niższa. Pracownia sukien ślubnych lub zakład krawiecki daje nam to możliwość stworzenia wymarzonej kreacji lub odtworzenia fasonu opracowanego przez jednego z czołowych projektantów mody. Oczywiście należy postawić na polecone miejsca. Suknia ślubna to zbyt ważna sprawa – nie można powierzać jej byle komu.

3. Komis

To jedna z najtańszych opcji. Komis to miejsce, w którym znajdziemy kreacje już używane. Jeśli nie odstrasza ciebie fakt, iż ktoś już wcześniej miał dany strój na sobie, dzięki komisowi możesz zadbać o ślubny budżet. Weź pod uwagę jednak to, że nie znajdziesz tu już profesjonalnej pomocy czy porady. Nie będziesz miała także pełnej rozmiarówki i obfitej oferty. Udane zakupy w komisie to raczej łut szczęścia, a nie pewna sprawa. Nie mniej jednak zawsze warto spróbować.

4. Sklep internetowy

Miejsce, w którym podobnie jak w salonie, znajdziesz wiele fasonów i kolorów. Tu jednak nie będziesz miała okazji przymierzyć wybranej kreacji przed jej kupnem. Mimo to wiele pań decyduje się na te formę zakupów ze względu na znacznie niższą cenę towaru.

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam