Pomyśl o zdrowiu przed ślubem

Woman getting spa lastone therapy outdoor.Przygotowania do ślubu bywają trudne i męczące i łatwo w tym czasie zapomnieć o swoim zdrowiu, a to duży błąd. Co warto wziąć pod lupę?

Szczególnie panie przed ślubem stawiają na zgrabną sylwetkę, by pięknie prezentować się w sukniach ślubnych. Ale dodatkowe kilogramy nie tylko są widoczne gołym okiem, ale również wpływają na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, dlatego profilaktyczne badania krwi są potrzebne nie tylko narzeczonej, ale i narzeczonemu. Warto poprosić lekarza i skierowanie na badania do laboratorium.

Piękna sylwetka to nadal nie wszystko, trzeba jeszcze zadbać o stan skóry nie tylko na twarzy, ale i na całym ciele. W tym przypadku warto udać się na wizytę do dermatologa, bądź specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Oczywiście ważny jest piękny i biały uśmiech, a więc bez wizyty u stomatologa się nie może odbyć.

Jak widać warto pomyśleć o swoim zdrowiu i wyglądzie kompleksowo, od stóp do głów, a co najlepsze to, to, że dbając o swoje zdrowie zapewnimy sobie najlepszy prezent nie tylko na dzień ślubu, ale i na wiele, wiele lat małżeńskiego życia.

Pamiętajmy, że czasami warto zachęcić trochę naszych partnerów do profilaktycznych badań, bo im zwykle wydaje się, że wszystko jest w najlepszym porządku, a tak nie jest. Powinniśmy pamiętać o profilaktyce z taką przyjemnością, jak myślimy o Walentynkach.

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam