Czarne chmury wiszące nad ślubem

zachmurzenieMiłość wszystko wytrzyma i wszystko wybaczy? Jednak nie zawsze. Czasami sytuacja jest tak skomplikowana, że trudno o kompromis.

Nie ma nic gorszego w związku od zdrady i właśnie przez zatajoną zdradę najczęściej rozpadają się związki. Powody, dla których osoby decydują się przed ślubem na skok w bok bywają zadziwiające, jedni chcą się jeszcze wyszumieć, inni nie potrafią wyobrazić sobie życia tylko z jedną partnerką/partnerem, a jeszcze inni wychodzą z założenia, że „przed ślubem” skok w bok, to nie zdrada. Dziwne, że takie osoby wchodzą w poważne związki ze ślubem w tle. I właśnie wówczas, gdy sytuacja taka wyjdzie na jaw najczęściej dochodzi do rozpadu związku i rezygnacji z sali, z zespołu czy fotografa. Właśnie wówczas takie osoby starają się odstąpić za niewielką opłatą zarezerwowaną salę czy fotografa. (Rezerwacji można dokonać tu).

Jednak nie tylko zdrada jest powodem, do tego, aby zrezygnować ze ślubu. Bywa też tak, że już na długo, długo przed zaręczynami relacje z przyszłymi teściami są zwyczajnie złe – koszmarne. To, co jesteśmy w stanie wytrzymać w momencie głębokiego zakochania staje się już bardzo uciążliwe z każdym kolejnym rokiem związku. Dochodzi zatem do zerwania znajomości.

Inne przeszkody, które mogą wywołać zwątpienie w umysłach zakochanych osób, to świadomość tego, że partner/partnerka cierpią na chorobę psychiczną, bądź, że posiadają dziecko z poprzedniego związku, bądź, że nasz ukochany/ukochana ma długi. Jak widać problemy mogą pojawić się u wielu par, a miłość nawet jeśli prawdziwa i mocna, to nie zawsze potrafi poradzić sobie z daną sytuacją.

M-S-M

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam