Sale na małe wesela

bride-233141-mDosłownie w każdym mniejszym i większym mieści jest problem z wynajmem sali na małe wesela, a przecież huczne weseliska już od kilku lat nie są modne. Dlaczego nadal tak ciężko wynająć małą salę weselną?

Wszystkiemu winna jest jak zwykle ekonomia, a dokładnie bilans ponoszonych kosztów za organizację małego wesela, bo znacznie więcej można zarobić na większych przyjęciach niż na tych na 30 czy 40 osób. A przecież lokal w takim przypadku trzeba zamknąć dla innych i zatrudnić obsługę wesela, a to nie do końca się kalkuluje restauratorom. Druga sprawa, to ta, że większość obecnych restauracji i domów weselnych jest przystosowanych do obsługi dużych wesel, czyli takich jak sprzed lat, a to sprawia, że na takich salach urządzanie małych wesel nie prezentuje się zbyt dobrze. Przebudowa lokalu natomiast najczęściej nie wchodzi w grę.

Na szczęście istnieją obiekty, które dysponują kilkoma różnymi salami i są to najczęściej hotele czy pensjonaty, gdzie organizacja dowolnego przyjęcia jest z reguły możliwa. Właśnie w takich miejscach powinniśmy szukać sali weselnej na swój własny ślub, a te udało się zebrać pod tym linkiem.

Czasami warto poszukać trochę dalej niż w granicach 10 – 15 kilometrów od kościoła, aby móc cieszyć się wspaniałym przyjęciem w doskonałym towarzystwie.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam