Piękne śluby – paskudne rozwody.

even-angels-cry-697319-mNie da się poznać człowieka w 100% być może nie da się go poznać nawet w połowie, jednak trzeba zrobić wszystko, aby to właśnie przed ślubem poznać jak najwięcej wad i zalet swojego partnera/partnerki.

To zadziwiające, jak lekko obecnie podchodzi się do kwestii rozwodów, a przecież nie musi być tak, że dwoje kochających się ludzi po 2 – 4 latach postanawia rozejść się i zapomnieć o całej sprawie. Miłość, namiętność to jedno, ale warto poobserwować swojego partnera partnerkę nieco wnikliwiej niż tylko przez perspektywę „fikołków łóżkowych” jak to zwykle bywa.

– Jeśli partnerka nie stroniła od wyskoków na dyskoteki i do pubów już jako panna, to nie spodziewajmy się, że tuż po ślubie stanie się przykładną gospodynią domową i matką dzieci.

– Jeśli partner zbyt chętnie zaglądał do kieliszka jako kawaler, a jego powroty do domu bywały mocno zakrapiane, to nie oczekujmy, że tuż po weselu stanie się przodowym abstynentem.

– Jeżeli partnerka już jako panna stawiała na strojenie się i raczej lekkie podejście do finansów, to partner powinien zdawać sobie sprawę z tego, że tak też będzie po ślubie. O oszczędzaniu nie będzie raczej mowy.

– Jeżeli partner już przed ślubem opierał się na zdaniu swoim rodziców (mamusi), to będzie też tak po ślubie. Słaby charakter da się wyczuć dużo wcześniej wystarczy sprowokować parę sytuacji by zobaczyć za kim stanie przyszły małżonek.

Główne powody rozwodów to przecież nadal nadużywanie alkoholu, rozwiązły styl życia czy niezgodność charakterów, dlatego tym tematom należy poświęcić sporo czasu w okresie narzeczeństwa by maksymalnie zminimalizować ryzyko rozwodu chociażby z takich powodów. Dla zdrowia psychicznego potrzebna jest też stabilność psychiczna i emocjonalna, a tej nie uzyskamy jeśli w naszym życiu zaczną się pojawiać przeszkody wynikające z naszego charakteru. Zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo, a jeśli chcą Państwo poczytać więcej o zdrowiu, to odsyłam pod ten link.  

Młodym i szczęśliwym narzeczonym polecamy sprawdzone sale weselne.   

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam