Ślubne koszmary

579286_screamingŚlub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu nic więc dziwnego, że zarówno panna młoda jak i pan młody borykają się z wielkim stresem i koszmarami nocnymi.

Inaczej ten sam stan oceniają kobiety, a inaczej mężczyźni. Panie już na miesiąc przed uroczystością przeżywają wielki stres, wciąż nie mogą uporządkować myśli, w głowach kłębi się tysiąc spraw i wątpliwości – to właśnie one są najgorsze. Kobiety wciąż chcą rozmawiać ze swoim partnerem by wyjaśniać wątpliwości, a ten zwyczajnie nie widzi takiej potrzeby, aby godzinami wałkować ten sam temat. Nocami dopada je natomiast bezsenność bądź powtarzające się złe sny. Mniej więcej na dwa trzy dni przed weselem problem znika, a panie odzyskują wewnętrzną równowagę.

Panowie dość długo trzymają się dobrze i nie dają po sobie znać, że coś ich trapi, że coś jest nie tak. Natomiast mniej więcej na trzy cztery dni przed ślubem pojawia się duży stres i bezsenność. Poziom stresu jest tak duży, że w rozmowach z partnerką może dochodzić do kłótni.

Takie napięcie nerwowe przed ślubem jest dość powszechnym zjawiskiem i nie należy się tym zbytnio przejmować. Lepiej zdecydowanie wcześniej zaplanować sobie czas wolny w oryginalny sposób, tak, aby codziennie uspokoić myśli i oderwać się od spraw związanych z przygotowaniami do ślubu. Mogą to być regularne wyjścia do kina, do puby czy na basen – jednym słowem wszystko to, co jest w stanie nas uspokoić. Doskonałym pomysłem mogą być wyjazdy weekendowe do Spa, które znajdą Państwo pod tym linkiem.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam