Piękne sale weselne w Polsce

Polacy biorą sobie za punkt honoru przygotowanie wesela w taki sposób, aby było one wspaniałą niespodzianką dla młodych z zachowaniem poszanowania dla obrządku kościelnego i głębokim szacunkiem dla gości. W naszym kraju wesela są zapięte na ostatni guzik.

pakistani-restaurant-1149989-mMy nie eksperymentujemy z weselami, nie stawiamy na dowolność w przygotowaniach i robimy z wesela przedstawienia rodem z angielskiego programu o pannach młodych. Dla nas wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu, do organizacji którego podchodzimy z powagą.

Wybierając salę weselną szukamy takiej, która będzie nie tylko wygodna do zabawy, ale także piękna. Lokal dekorujemy, ozdabiamy kwiatami i szykujemy ucztę dla wszystkich zaproszonych gości z urozmaiconym menu i obowiązkowymi miejscami siedzącymi dla wszystkich biesiadników. Nie do pomyślenia jest sytuacja, że na sali zabraknie miejsc siedzących dla gości, a jedzenie będziemy spożywać na stojąco na plastikowych talerzykach.

W Polsce wesele odbywają się w hotelach, salach restauracyjnych, domach weselnych, w remizach, a także w pensjonatach czy pałacykach, nie wynajmujemy hall magazynowych czy pubów na tak ważne wydarzenia. Na organizację przyjęcia potrafimy wydać naprawdę dużo i czasami bez rozwagi, ale jest to wynikiem tego, że nie chcemy, aby goście wyszli z naszego wesela głodni, jak to ma miejsce na angielskich weselach.

Urozmaicone menu, muzyka do białego rana, a jeśli zabawy, to typowo oczepinowe. Czasami pojawiają się atrakcje dodatkowe typu fajerwerki, fontanna z czekoladą czy występ kabaretu, ale są to nadal raczej sporadyczne elementy urozmaicenia zabawy na weselu.

Nawet pary mieszkające na co dzień w Anglii wracają do Polski na czas wesela, aby we własnym kraju spędzić te niezapomniane chwile z najbliższą rodziną. Rezerwują na miejscu salę, noclegi dla gości i coraz częściej profesjonalnych konsultantów ślubnych, którzy nadzorują cały przebieg wesela.

Polskie wesela są wspaniałe i warte swojej ceny.

M-S-M
Grafika: www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam