Wybór sali na wesele to nie jest łatwa sprawa.

tropical-lunch-1187654-mJak wiele razy młodzi starali się zrobić wszystko, aby ich najważniejszy dzień w życiu był najpiękniejszy, a stało się zupełnie inaczej? I jak często słyszymy o niezadowolonych biesiadnikach weselnych podczas, gdy państwo młodzi nie mają do sali i obsługi żadnych zastrzeżeń?

Narzeczeni rezerwując salę najczęściej sprawdzają kwestie ważne z punktu ich widzenia, czyli na przykład kwestie związane z oświetleniem, nagłośnieniem czy wystrojem sali, znacznie rzadziej pytają o koszty dodatkowe jakie muszą ponieść chociażby goście. Opłata za szatnię, opłata za parking czy za noclegi nie jest dobrze widziana przez zaproszonych, dlatego należy upewnić się, że nasi biesiadnicy nie stracą więcej pieniędzy niż te na prezent ślubny.  Przecież nie chcemy, aby w dniu ślubu czekały na nas same problemy i oburzeni goście.

Naprawdę warto wydać na początku trochę więcej pieniędzy, by czuć się komfortowo i nie bać się o kolejne etapy przygotowań do wesela. Niekiedy bywa też tak, że właściciel lokalu na początku bierze małą zaliczkę, ale co jakiś czas prosi młodych o dopłacenie, a to na dekorację, a to na kwiaty, czy na ciasto bądź na obsługę szatni – summa summarum wychodzi na to, że koszt jest taki sam, jak w przypadku tej pozornie droższej sali.

Bardzo ważny jest wybór sali weselnej, o czym przekonało się już całe mnóstwo par, które bądź to dokonały dobrego wyboru i cieszyły się wspaniała uroczystością, bądź już od samego początku dostrzegały mankamenty organizacji wesela. Nie eksperymentujmy na sobie – nie warto, szczególnie w dniu ślubu.

Każde małżeństwo powinno opierać się na miłości, sprawiedliwości i uczciwości – pamiętajmy o tym.

M-S-M

 Grafika: www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam