Trądzik przed ślubem – zmora panny młodej

sxc.hu2Nie ma co ukrywać, z trądzikiem borykają się i młodsze i starsze kobiety, a im bliżej ślubu tym problem może się nasilać, a wszystko przez stres. Przed samym ślubem już niestety niewiele da się zrobić, bo leczenie warto rozpocząć sporo wcześniej, ale i tak warto pokusić się o interwencję u specjalisty.

Lekarze dermatolodzy zgodnie mówią, że trądzik zawsze należy leczyć, bo pozostawiony sam sobie nie zniknie niczym dotknięty czarodziejską różdżką, a wręcz przeciwnie może pogłębiać się doprowadzając do bolesnych i bardzo nieestetycznych zmian na skórze. Jak zadbać o cerę przed ślubem? Po pierwsze już na kilka miesięcy przed uroczystością udać się do dermatologa, po drugie skrupulatnie zastosować się do zaleconego leczenia farmakologicznego, a po trzecie prawidłowo zadbać o higienę twarzy, w tym o częste mycie gąbeczek do nakładania pudru i pędzla do różu.

W uzyskaniu nieskazitelnej urody pomoże nam (przynajmniej na ten jeden dzień) profesjonalna makijażystka, która zamaskuje niedoskonałości, a podkreśli naturalne piękno twarzy. Pomyślmy zatem o próbnym makijażu jak szybko się da.

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam