Sale weselne w Gdańsku

Gdańsk jest pięknym miastem położonym w województwie pomorskim. Miasto to jest jednym z najstarszych w Polsce i posiada ponad tysiąc letnią historie. W Gdańsku znajdziemy mnóstwo wspaniałych zabytków architektury. Działa tutaj mnóstwo instytucji oraz placówek kulturalnych takich jak teatry, filharmonia, scena operowa, letnia scena muzyczna, sale kinowe, kluby, puby i dyskoteki.

Gdańsk stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku ale także do zorganizowania wesela. W stolicy województwa pomorskiego znajduje się mnóstwo obiektów, które oferują organizację  przyjęć weselnych. Oprócz niepowtarzalnego wesele nowożeńcy będą mogli pozwolić sobie również na wspaniałą sesję fotograficzną. Poszukując doskonałego miejsca na wesele w Gdańsku warto skorzystać z profesjonalnego serwisu internetowego zajmującego się tematyką wesel.

Poniżej przedstawiamy oferty kilku sal weselnych w Gdańsku.

Hotel Renusz***

Hotel Renusz*** znajduje się na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasu sosnowego, Wisły oraz Zatoki Gdańskiej, jedyne 15km od Gdańska. Hotel oddaje do dyspozycji 110 miejsc noclegowych, w 48 komfortowych pokojach, a także 4 luksusowe apartamenty.

Renusz oferuje salę weselną z miejscem do tańczenia, w której może się bawić do 150 osób. Para Młoda otrzymuje w prezencie od hotelu nocleg w eleganckim apartamencie, a także kilku piętrowy tort, natomiast dla gości weselnych przygotowano specjalne rabaty cenowe na nocleg. W ofercie Hotelu Renusz*** znajduje się powitalny kieliszek wina musującego dla Młodej Pary oraz wszystkich weselników, powitanie chlebem i solą, możliwość wyboru jednego z trzech menu weselnych. Istnieje także możliwość zamówienia przez hotel indyka, dzika, barana, stołu wiejskiego, fontanny czekoladowej oraz pokazu sztucznych ogni.

Pałac w Leźnie***

W XVIII-wiecznym stylowym pałacu panuje kameralna atmosfera. Obiekt oferuje miłą oraz profesjonalną obsługę, a także przepyszną kuchnie. Przyjęcia mogą być organizowane w sali restauracyjnej bądź w parku gdzie można postawić namiot, oba te miejsca dekorowane są kwiatami w kolorach dodatków Pary Młodej. W prezencie od Pałacu w Leźnie*** młodzi otrzymają apartament.

W Pałacu można zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne nawet dla 200 osób. Baza noclegowa Pałacu w Leźnie*** składa się z 24 pokoi w tym 8 apartamentów.

Hotel Amber***

Kolejny obiekt w Gdańsku, posiadający salę weselną to Hotel Amber***, w którym można zorganizować imprezę weselną nawet na 230 osób. Hotel mieści się w Gdańsku przy ulicy Powstańców Warszawskich 45. Obiekt oferuje pomoc w dopracowaniu wszelkich szczegółów wesela, Państwo Młodzi otrzymają darmowy pokój, natomiast weselnicy atrakcyjne ceny noclegów.

Gdańsk to wspaniałe miasto posiadające bogatą ofertę obiektów weselnych. Sale weselne w Gdańsku posiadają bardzo atrakcyjne oferty na organizacje imprez weselnych, dzięki czemu można znaleźć elegancką sale w atrakcyjnej okolicy, w korzystnej cenie. Pod tym adresem mogą sprawdzić Państwo aktualne oferty obiektów weselnych z Gdańska.

Wiele interesujących sal weselnych w Gdańsku.

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam