Okropna pogoda w dniu ślubu

Nikt nie chce nawet słyszeć o tym, że to właśnie w dzień jego ślubu może być brzydka pogoda. Polska to jednak taki kraj, w którym niestety nie możemy być pewni na 100% przewidywań meteorologicznych. Jak zatem zabezpieczyć się przed skutkami brzydkiej pogoda w dniu ślubu?

Ten temat najbardziej interesuje wszystkie panie, które właśnie szykują się do wesela, bo nic tak nie denerwuje, jak zniszczony makijaż, misternie przygotowana fryzura czy zachlapana błotem biała suknia. Jak uniknąć takich przykrych niespodzianek? Oto nasze podpowiedzi:

– Wykonując makijaż u kosmetyczki poprośmy ją, aby wykonała go kosmetykami odpornymi na wodę, bo tylko dzięki temu nie straszny nam będzie nawet ulewny deszcz.

– Układając fryzurę pomyślmy o takim upięciu, dzięki któremu nasze włosy będą dobrze zebrane i utrwalone lakierem. Lakier warto mieć do dyspozycji podczas całej imprezy tak, aby w każdej chwili spryskać „uciekające” pasemka włosów.

– Warto zaopatrzyć się w taką suknię ślubną, którą na czas drogi po mokrych chodnikach będzie można upiąć. Nie jest to żaden problem dla doświadczonej krawcowej, aby przygotować dwa ukryte guziczki, które w razie konieczności wykorzystamy do podpięcia sukni.

– Pomyślmy o zakupie białego parasola, który w razie potrzeby osłoni nas od deszczu bądź śniegu. Parasol będzie można także wykorzystać do sesji ślubnej.

Wiele ciekawych porad znajduje się w serwisie www.salenawesela.pl – zapraszamy.

 

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam