Czy suknia ślubna zawsze musi być biała?

W Polsce przyjęło się, że panna młoda musi wystąpić w bieli, bo to kolor czystości i dziewictwa. Jednak nie wszystkie kobiety chcą w tym dniu upodobnić się do bezy, wybierają więc inne, często bardzo odważne kolory bądź ewentualnie łączą biel z innymi wyraźnymi akcentami w dowolnym kolorze.

Suknia w kolorze bladego różu bądź jasnej zieleni to nie jest nic zaskakującego, gorzej, gdy panna młoda chce założyć suknię w kolorze czerwonym bądź czarnym. W takim przypadku musi się liczyć z niezadowoleniem własnej matki, teściowej, a także ze złośliwymi uwagami ze strony rodziny i znajomych.

Decyzja zawsze należy do panny młodej  i to ona powinna rozważyć wszystkie za i przeciw swojej decyzji. Ważne, aby o zdanie zapytała się przynajmniej swojego narzeczonego, gdyż on także może mieć swoje własne wyobrażenie na temat panny młodej, dlatego warto skonfrontować zdania.

O trendach ślubnych, modzie i o wystroju sal warto dowiadywać się podczas targów ślubnych, aktualne informacje na temat odbywających się tego typu imprez w Polsce znajdują w serwisie www.SaleNaWesela.pl

 A teraz coś z przymrużeniem oka.

– Tato, dlaczego w dniu ślubu kobiety ubierają się na biało?
– Bo to najszczęśliwszy dzień w ich życiu.
– Teraz rozumiem dlaczego mężczyźni ubierają się na czarno!

🙂

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam