Wesele z męskiego punktu widzenia

Jak wynika z przeprowadzonej sondy na temat przygotowań do ślubu punkt widzenia mężczyzn w tym zakresie różni się i to bardzo od punktu widzenia kobiet.

O co dokładnie chodzi? Przede wszystkim o świadomość z zakresu spraw , które trzeba przygotować przed ślubem. Jak to wygląda, zatem z punktu widzenia mężczyzny?

Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że męski punkt widzenia w tym temacie jest dość wąski. Do najważniejszych spraw, jakie trzeba wykonać przed uroczystością mężczyźni zgodnie wymienili:

– sala weselna,

– wódka,

– zespół

– zaproszenia dla gości

– garnitur

To tyle.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku pań. Wymienianie wszelkich spraw nie ma praktycznie końca. Oto najczęściej pojawiające się zadania do wykonania przed ślubem wg pań.

– sala weselna,

– fotograf i kamerzysta,

– zaproszenia dla gości,

– fryzjer i kosmetyczka,

– nauki przedmałżeńskie,

– suknia i dodatki,

– kwiaty,

– samochód do ślubu,

– dekoracja sali,

– przygotowanie podziękowania dla rodziców,

– nauka tańca,

– obrączki ślubne.

Jak widać wesele z męskiego punktu widzenia, to całkiem prosta sprawa i nie wymaga wielkiego nakłada czasu i energii, aby perfekcyjnie przygotować się do ceremonii. A jak jest naprawdę to wie każda z pań. Wnikliwym polecamy szereg materiałów poradnikowych na temat przygotowań do ślubu, wśród nich bardzo ważny temat, czyli „ o co zapytać wynajmując salę weselną”.

Polecamy.

M-S-M

Grafika: Fotolia.pl

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam