Wesele w górach

Nietuzinkowa architektura, zakopiański styl we wnętrzach domów weselnych i piękne krajobrazy na wyciągniecie ręki – to kusi, aby zorganizować wesele właśnie w górach.

Dlaczego w górach? Czy to moda typowa dla celebrytów i gwiazd? A może chęć uczczenia swojego święta w sposób wyjątkowy i niesztampowy? Odpowiedź nie jest taka prosta.

Na naszą decyzję mają wpływ najróżniejsze czynniki, także te, które pojawiają się w wyniku obserwacji innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Często też budzi się w nas chęć wywierania zachwytu w innych poprzez swoje oryginalne zachowania, po prostu chcemy być lepsi od koleżanek czy kolegów, którzy już dawno mają za sobą kwestie związane ze ślubem. Może być też tak, że chcemy, aby nasze wesele było połączeniem podniosłej uroczystości z odpoczynkiem w pięknym kurorcie i dlatego wybieramy góry na miejsce naszego ślubu. Kameralnie, w gronie najbliższej rodziny, ale w górach by w ten sposób podkreślić wyjątkowość uroczystości.

W górach znajdziemy piękne kaplice i kościoły, które szczególnie przypadły do gustu narzeczonym planującym ślub. Wśród nich jest niezwykle piękne Sanktuarium Fatimskie na Krzeptówkach, które powstało w latach 1987 – 92 jako wotum dziękczynienia za uratowanie papieża Jana Pawła II po zamachu w maju 1981 roku czy Kaplica Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce. Tu także znajdują się doskonałe hotele na wesela w górach, dzięki którym magiczną atmosferę mamy gwarantowaną podczas uroczystości, a do tego tradycyjne jadło i kapela góralska na życzenie. Po przyjęciu natomiast możemy odpocząć w hotelowych wnętrzach korzystając z wygodnych noclegów i zaplecza Spa. A gdy już nabierzemy sił możemy wybrać się na spacer górskimi szlakami. Co więcej? Sesja zdjęciowa, którą możemy zrealizować na tle gór i lasów, a to już atrakcja sama w sobie.

Jak widać, jest jakaś magia w weselach organizowanych w górach ku której skłania się coraz więcej młodych par. Wesele w górach? Czemu nie!

M-S-M

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam