Wesele nad morzem

Pomorze jest piękne, dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej młodych par planuje zrealizować swoje wesele właśnie nad morzem.

Co prawda, najwięcej przyjęć weselnych odbywa się w okresie letnim, ale to właśnie jesienią i zimą młodzi szukają sal i rezerwują terminy dla siebie.

Dlaczego wesele nad morzem?

Powodów jest kilka, a główny z nich, to możliwość spędzenia tak ważnej uroczystości w przepięknej okolicy w połączeniu z wypoczynkiem nad morzem. Narzeczeni rezerwują najczęściej od 3 do 5 dni w danym hotelu, by dopilnować ostatnich przygotowań i przywitać gości. A potem już tylko zabawa do białego rana i sesja zdjęciowa na plaży.

Jakie są minusy wesela nad morzem?  

Przede wszystkim musicie się liczyć z tym, że nie wszyscy zaproszeni goście zdecydują się na przyjazd, tym bardziej, jeśli od miejsca waszego ślubu dzielą ich setki kilometrów. Tak samo może być z przyjazdem delegacji z miejsc pracy oraz wizyty znajomych/przyjaciół. Sprawa wygląda inaczej w przypadku, gdy decydujecie się na rezerwację miejsc noclegowych dla zaproszonych osób, ale to już kolejny wydatek w dodatku całkiem spory.

Na wesele nad morzem decydują się najczęściej pary, które planują mniejsze wesela z udziałem najbliższej rodziny, bo dzięki temu mają pewność, że zaproszeni się stawią.

Jeśli i wy planujecie właśnie takie wesele, to zapoznajcie się z ofertą na sale weselne nad morzem na stronie http://www.salenawesela.pl/miejsca/region_nad-morzem.

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam