Wesele na bogato

Dla zamożnych ludzi nie istnieje żadna bariera zaporowa w organizacji ślubu, spełniają wszelkie swoje zachcianki i marzenia, ale skąd czerpią pomysły na własne wesele?

O trendach panujących na rynku ślubnym najszybciej i najłatwiej dowiedzieć się podczas targów ślubnych, gdzie znajdziemy porady i gotowe propozycje na dekoracje, menu czy strój weselny. Do tego podpowiedzi, jak zrobić modny makijaż, czy jakie atrakcje dodatkowe sobie zafundować. Na targach dowiemy się, jakie zespoły muzyczne są już passe, a co aktualnie jest w modzie, dlatego jeśli i was interesuje ta tematyka powinniście wybrać się na targi ślubne.

Czy fontanna z czekolady jest jeszcze w modzie? A zespół disco polo? Czy przy takiej muzyce zabawa to obciach?

Więcej o tym, jak wyglądają wesela na bogato dowiecie się w tym artykule „Wesela  na bogato”. W nim także budżet, jaki musicie przygotować, aby wszystko przygotować na tip top. Zapraszamy do czytania poradników weselnych w serwisie www.salenawesela.pl.

Grafika: Fotolia.pl

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam