Wesele zimą

Niektórzy zastanawiają się nad organizacją wesela właśnie zimą. Czy to dobry pomysł na oryginalny ślub?
Zimowe wesela mają tyle samo zwolenników co przeciwników, dlatego należy gruntownie zastanowić się nad organizacją własnego ślubu właśnie w tym czasie.

Data ślubu zimą.
Największym powodzeniem cieszą się wesela w Święta Bożego Narodzenia bądź w Nowy Rok, dlatego jeśli także i wy chcecie w tym czasie zorganizować własne wesele pomyślcie o wcześniejszej rezerwacji sali. Taki ślub będzie na długo zapamiętany, bo zimowe wesela nadal stanowią mniejszość w Polsce. Nie zdziwcie się, gdy niektórzy goście odmówią wam przyjścia na wesele w święta, bo dla wielu osób czas świąteczny jest zarezerwowany dla najbliższej rodziny. Pamiętajcie o tym wynajmując sale zimą.

Odzież do ślubu zimą
Zarówno panna młoda i pan młody powinni zaopatrzyć się w ciepłą odzież. Pannie młodej nie wystarczy zwykłe bolerko, niezbędna będzie biała kurtka bądź sztuczne futerko, a do tego ciepłe buty przynajmniej do kościoła i drugie na salę. Pan młody powinien zakupić elegancki płaszcz do kościoła, mile widziany jest również ozdobny szal.

Czym do ślubu zimą
Aż prosi się by do ślubu zimą pojechać dorożką, a organizując wesele w górach można pokusić się o przejazd saniami. Warto pamiętać, że urok takiego przejazdu będzie wówczas, gdy na ulicach będzie leżał świeży śnieg.

Kwiaty
Organizując wesele zimą musisz pamiętać, że nie wszystkie gatunki kwiatów są dostępne w kwiaciarniach. Musisz dokładnie zorientować się w temacie, aby zakupione wcześniej kwiaty nie zmarzły już w drodze do kościoła.

Fotograf
Wynajmując fotografa na zimową sesję ślubną warto zapytać o jego doświadczenie w tym temacie, bowiem nie każdy fotograf udźwignie kwestie związane ze światłem zimą.

Organizacja wesela zimą nie należy do najłatwiejszych, ale jeśli jest to naszym marzeniem, to powinniśmy je spełnić.

M-S-M

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam