Wesele latem plusy i minusy

Wiele par organizuje wesela właśnie latem, a szczególnie w czerwcu i sierpniu, tak, aby „r” było obecne w miesiącu, który wybrali.

Wesele w czerwcu. Czerwiec to bardzo przyjemny miesiąc, gdyż charakteryzuje się przyjemną temperaturą powietrza w granicy 23 – 27 stopni C. W tym miesiącu nawet jeśli występują opady deszczu to raczej bez uciążliwych burz. Wilgotność powietrza także nie utrudnia funkcjonowania.

Wesela w tym miesiącu zazwyczaj należą do udanych pod względem pogody.

Wesele w lipcu. Ten miesiąc wybierają osoby, dla których przesądy nie mają znaczenia. Pogoda w tym czasie jest dość kapryśna i raczej uciążliwa. Mimo, że temperatura powietrza dość często przekracza 30 stopni C, to dodatkowo występują dość silne opady deszczu, porywisty wiatr oraz gwałtowne burze. Wilgotność powietrza w takich warunkach atmosferycznych jest wysoka, dlatego podczas imprez weselnych dość szybko zaczynamy odczuwać zmęczenie w związku z natarczywym poceniem się. Wysoka temperatura powietrza negatywnie wpływa na aktywność szczególnie osób starszych.

Wesela w lipcu są obciążone ryzykiem pogodowym.

Wesele w sierpniu. Ten miesiąc sprzyja organizacji wesel. Temperatura powoli zaczyna spadać, a nagłe zjawiska pogodowe normują się. Brak gwałtownych burz i optymalne 24 – 26 stopni C akceptowane jest przez większość osób, nawet starszych i schorowanych. Należy pamiętać, że końcówka sierpnia to już 18 – 22 stopnie C, ale jak mówią organizatorzy wesel jest to najlepsza temperatura na wesele.

Wesela w sierpniu należą do udanych pod względem pogodowym.

Wesele latem – jak się przygotować?

M-S-M  

grafika: www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam