Ile alkoholu na wesele?

Zastanawiacie się nad tym, ile kupić wódki na wasze wesele? To nie tylko wasz problem. Wiele par zastanawia się nad tym, jak wyliczyć ilość alkoholu i napojów na osobę.

Biorąc pod uwagę ogólną ilość gości weselnych można przyjąć łatwą zasadę czyli, 0,5 litra alkoholu na głowę. Jednak ta zasada nie sprawdza się w przypadku dużej ilości dzieci na waszym weselu, bądź w przypadku organizacji skromnego przyjęcia weselnego. Po weselu okazuje się bowiem, że zostaje bardzo dużo alkoholu, który oczywiście przydaje się na poprawiny i dalsze świętowanie ślubu.

W dzisiejszych czasach większość młodych myśli oszczędnie i dlatego bardzo starannie podchodzą do przeliczania alkoholu, waśnie takim osobom polecamy wygodny kalkulator przeliczający ilość alkoholu na głowę odliczając dzieci.

Kalkulator alkoholu i napojów

Warto pamiętać o tym, że powyższy kalkulator nie wyliczy nam ilości butelek w przypadku, gdy dodatkowo chcemy obdarować gości „weselną” na pożegnanie. Ten przelicznik musimy już zrobić sami.

M-S-M

grafika: www.sxc.hu

  1. Genialny artykul. Szczerze powiedziawszy zastanawialem sie nad tym jakis czas temu, ale dales mi nowe, swieze spojrzenie na to zagadnienie. Dzieki! PS. Dodano blog do ulubionych 🙂

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam