Gdzie warto się wybrać w podróż poślubną?

Podróż poślubna wiąże się z kosztami, które są tym większe im bardziej odległy zakątek świata wybierzemy. Gdzie, zatem wyjechać, aby nie zbankrutować a jednocześnie dobrze wypocząć?

Niektórzy stawiają na Egipt i ciepłe plaże inni wypoczywają w Polsce zwiedzając lokalne zabytki, wszystko zależy także od naszych upodobań, marzeń i funduszy. Koszt wycieczek zagranicznych jest zawsze większy od pobytu w kraju. Szał ofert za 1000 zł już minął i po wielu skandalach z udziałem biur podróży trzeba przygotować się na wydatek w granicy kliku tysięcy złotych.( Warto pamiętać o ubezpieczeniu na wypadek bankructwa biura podróży). Turcja, Tunezja, Majorka i  Grecja to najczęstsze kierunki zagranicznych podróży poślubnych.

W Polsce powodzeniem cieszy się mimo wszystko nasz Bałtyk i nawet kapryśna pogoda nie odstrasza nowożeńców. Wybór hoteli jest ogromny, dlatego z rezerwacją miejsc noclegowych nie będziemy mieli większego problemu. Dla nowożeńców powstają także specjalne oferty Spa, o które warto pytać dokonując rezerwacji.

Zainteresowaniem cieszą się również weekendowe wyjazdy na przykład do: Tropikalnej Wyspy pod Berlinem, na Bornholm, czy do Paryża. Pomimo, że są to raczej krótkie wyjazdy, to organizatorzy dokładają starań, aby były intensywne i pełne pozytywnych wrażeń.

Wspomnienia pozostaną z nami do końca.

 

grafika: www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam