Hotele na wesele Wrocław

We Wrocławiu znajduje się wiele ciekawych miejsc na wesela, pięknych i  oryginalnych, gdzie zatem warto zamówić salę?

Wesele możemy zorganizować w typowych domach weselnych, w remizach, a nawet w szkołach, jednak, gdy musimy zapewnić nocleg dla gości warto pomyśleć o rezerwacji sali weselnej w hotelu. Gdzie znajdują się dobre sale na wesele we Wrocławiu? Oto podpowiedź.

Hotel ORBITA***.  Jest trzygwiazdkowym obiektem usytuowanym na obrzeżach przepięknego Parku Zachodniego, a do dyspozycji gości  jest restauracja, studio fitness, a w nim sauna, siłownia, solarium. Profesjonalna obsługa zadba o naszych gości weselnych. A z dodatkowych atrakcji już po zabawie weselnej warto wymienić w sezonie zimowym lodowisko, natomiast w letnim – kompleks odkrytych basenów.

Kolejny obiekt warty uwagi to:

Hotel HP Park Plaza****. Ten obiekt usytuowany jest w samym centrum Wrocławia, w pobliżu Ostrowa Tumskiego najstarszej części miasta. Na gości czeka restauracja i cafe-bar. A po weselu można odwiedzić strefę Wellness z sauną. W pobliżu hotelu znajduje się przystań rzeczna skąd w miesiącach letnich Hotel zapraszam na rejsy statkiem. Przy hotelu znajdują się również wspaniale zagospodarowane wyspy odrzańskie: Bielarska, Słodowa, Piaskowa oraz Tamka. W niewielkiej odległości znajduje się również Stare Miasto. Goście mogą liczyć także na organizowane na życzenie zwiedzanie miasta wraz z przewodnikiem. Jednym słowem obiekt doskonały!

Jakie jeszcze hotele na wesele we Wrocławiu warto polecić? Zapraszamy do zamieszczania komentarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem na temat Co zamiast kwiatów na wesele?

M-S-M

Foto: prezentacja z serwisu www.e-konferencje.pl

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam