Hotele na wesele Gdańsk

Stolica Pomorza to jedno z najładniejszych miast w naszym kraju, nie dziwi więc, że odbywa się tutaj wiele wesel. Tym bardziej że w Gdańsku można znaleźć sporo hoteli, które oferują dobre i komfortowe warunki do ich organizacji.

Poznajmy trzy wybrane hotele na wesele Gdańsk, ich dokładne opisy znajdują się w serwisie
www.e-konferencje.pl

Hotel Dwór Oliwski*****

Hotel znajduje się w zabytkowej części Gdańska- Oliwie. Do dyspozycji gości jest 70 pokoi, wytworna restauracja, XVIII wieczna piwnica win, Spa czy centrum konferencyjne. Z takich udogodnień korzystali między innymi niemieccy piłkarze, którzy mieszkali tu podczas Euro 2012. To z pewnością jeszcze bardziej podniosło prestiż hotelu, który oferuje także przyjęcia weselne. Nowożeńcy, którzy zdecydują się na wesele w Hotelu Dwór Oliwski*****, mogą liczyć na pomoc przy organizacji przyjęcia -przy dekoracji sali, aranżacji planu zdjęciowego czy skomponowaniu menu.

Hotel Renusz***

To nowoczesny i elegancki hotel, który położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, nad Wisłą i Zatoką Gdańską. W pobliżu znajduje się rezerwat Ptasi Raj i piękny las sosnowy.W takiej scenerii zmiana stanu cywilnego na długo zapadnie w pamięć gościom weselnym- para młoda w prezencie od hotelu otrzyma natomiast kilkupiętrowy tort oraz apartament. Warto zapoznać się z ofertą weselną Hotelu Renusz*** , jeśli planujemy wesele w Gdańsku.

 Hotel Amber***

Ten obiekt położony jest zaledwie dwa kilometry od Głównego Miasta. Hotel kojarzony jest ze świetną kuchnią – w 2010 otrzymał certyfikat BIAŁA LILIA przyznawany najlepszym i najczystszym restauracjom. Przyjęcie weselne można zorganizować nawet na 230 osób – na dwóch piętrach hotelu. Mogą odbywać się tu tutaj także dwie imprezy lub nawet kilka o mniejszej skali. W cenę wesela wliczony jest apartament dla nowożeńców, a dodatkowym atutem, obok dogodnej lokalizacji, jest duży, bezpłatny parking dla gości hotelu Amber ***

Zdjęcia pochodzą z prezentacji w serwisie www.e-konferencje.pl

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam