Czym do ślubu?

Samochodem znajomego, a może wynajętym z firmy przewozowej? Zawsze można skorzystać z propozycji posiadaczy powozów? Czym więc pojechać do ślub?

Jak zwykle wszystko zależy od naszych finansów.

Najtaniej. Najwięcej zaoszczędzisz korzystając z pomocy znajomego, który zawiezie was swoim autem. Koszt za dekorację i paliwo w tym przypadku powinien zmieścić się w granicy 100 zł.

Wynajem samochodu z firmy przewozowej. Koszt w tym przypadku będzie zależny od modelu samochodu, a cena wahać się będzie od 350 zł nawet do 2000 tysięcy zł. Niektóre modele samochodów są w ofercie tylko firm z Warszawy, co zwiększa koszt wynajmu.

Bryczką do ślubu.  Za pomysły trzeba płacić, tak też jest w przypadku wynajęcia bryczki. Te najpiękniejsze kosztują od 2000 tysięcy złotych. Skromne, nieco mniej, w granicy 700 – 1500 zł.

Przeanalizujmy oferty dostępne w Internecie, a także możliwości finansowe, bo nie ma co ukrywać, że ten najpiękniejszy dzień w życiu wiąże się z dużymi kosztami.

Myślisz o zatrudnieniu profesjonalnego organizatora wesel? Sprawdź, kto znajduje się w tej grupie. Profesjonalni organizatorzy wesel.

M-S-M

grafika:www.sxc.hu

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam