Hotele na wesele Poznań

Ślub i wesele są najpiękniejszym i nigdy niezapomnianym dniem w życiu nie tylko młodej pary, ale również gości, na których młodzi pragną zrobić jak najlepsze wrażenie. Szukając odpowiedniego miejsca dużą uwagę zwracają na komfortowe warunki, przestronność, lokalizację w mieście, oraz usługi oferowane przez organizatorów. Oglądając wolne sale weselne w Poznaniu często okazuje się, że organizator nie gwarantuje noclegów dla dużej liczby gości, a wynajęcie orkiestry, czy zamówienie tortu pozostaje obowiązkiem spoczywającym na barkach klienta.

Poszukując miejsca idealnego warto zastanowić się nad możliwością, jakie dają hotele. Poznań jest idealnym miastem na ślub w zabytkowym Ratuszu, otoczonym romantycznymi uliczkami Starego Rynku i wesele w nieco innej, nowoczesnej atmosferze  hotelu o dizajnerskiej architekturze. Połączenia ze sobą kontrastujące pobudzają wyobraźnię, pozostawiając w niej ślad szampańskiej zabawy. Hotele na wesele nadają się znakomicie, gdyż dysponują odpowiednią ilością miejsc noclegowych dla zmęczonych gości, przykład:

Hotel Dorrian. Zlokalizowany w centrum Poznania, a wokół niego roztacza się przepiękna zieleń parkowa. Jest to wspaniałe miejsce na wesele na 100 osób. Jasne pomieszczenia i znakomita kuchnia z pewnością przypadnie do gustu weselnikom. Na gości czekają także wygodne, przestronne pokoje. Najwyższa jakość usług, profesjonalizm, kulturalny i życzliwy personel służący oczywiście pomocą. Polecamy.

Inny hotel na wesele w Poznaniu to na przykład HOTEL MORAN *** . Ten obiekt położony jest nad samym jeziorem Powidzkim na działce leśnej mającej ponad 4 ha. Dzięki temu hotel z dwóch stron otaczają wody jeziora. Na tym terenie są także komfortowe domki hotelowe. tak wielki obszar pozwala na organizację nie tylko wesel, ale także dużych imprez plenerowych, pikników czy eventów.

Inny obiekt tym razem położony w centrum Poznania to luksusowy Hotel***** Sheraton Poznań.

Ten 5-gwiazdkowy hotel należy do słynnej sieci hoteli Sheraton, o której luksusie nikogo nie trzeba przekonywać.  Jest to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych w Poznaniu. Łatwy dojazd, wspaniałe wyposażenie sal konferencyjnych i bardzo wygodne pokoje to ułamek atrakcji tego miejsca. Na gości czeka także całodniowa restauracja Fusion. Decydując się na tak luksusowe sale weselne udostępniane przez hotel o podwyższonym standardzie klient zyskuje pewność, że wszystko zapięte będzie na ostatni guzik i jakiekolwiek nieporozumienia organizacyjne nie będą miały miejsca.

Hotele na wesele Poznań znajdziemy w dużej ilości, ale warto korzystać z tych z dobrą opinią. Wówczas, gdy wszelkie podejmowane decyzje są uprzednio szczegółowo omawiane z interesantem w celu maksymalnego zadowolenia nawet najbardziej wymagających gości. Możliwość wyboru menu, wykwintnych alkoholi, w tym oryginalnego szampana, akompaniament muzyczny w zależności od preferencji, dekoracja pomieszczeń i zapewnienie noclegu gościom świadczy jedynie o precyzyjnej i rzetelnej pracy właścicieli i pracowników obiektów turystycznych otwartych na nowe propozycje kulturalno-rozrywkowe.

Planując w niedalekiej przyszłości ślub w mieście najlepiej postawić na  hotele udostępniające dobre sale weselne

BG

Fotografie: prezentacje z serwisu www.e-konferencje.pl

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam